4 Şubat – 10 Şubat 2017

AKADEMİK BİLİŞİM 2017

AKSARAY ÜNİVERSİTESİ

  • ETKİNLİK

    SONA ERMİŞTİR

Akademik Bilişim Konferansı

19. Akademik Bilişim Konferansı, Aksaray Üniversitesi, Aksaray 8 - 10 Şubat 2017

Üniversitelerde bilgi teknolojileri konusunda ilgili grupları biraraya getirerek, bilgi teknolojileri altyapısı, kullanımı, eğitimi ve üretimini tüm boyutlarıyla tanıtmak, tartışmak, tecrübeleri paylaşmak ve ortak politika oluşturmak amaçlarıyla ulusal boyutta düzenlenen Akademik Bilişim 2017 konferansının 19. su, 8-10 Şubat 2017 tarihleri arasında üniversitemiz ev sahipliğinde yapılacaktır.
Ana tema ve konulara uygun akademik bildirilerin sunulacağı konferansa, ulusal boyutta, ülkemizden ve Türki Cumhuriyetlerden, akademisyenler, üniversitelerden, kamu kurumlarından ve özel sektörden, bilgi işlem merkezlerinin yöneticileri, çalışanları, eğitimcileri veya bu konularda satın alma, kiralama, lisanslama vb. hizmetleri yürüten personelleri ile bilişim konusuna ilgi duyan herkesin katılımı beklenmektedir. Konferansa katılımın 3 günde 10.000 kişiyi bulacağı tahmin edilmektedir. Konferans süresince aynı anda 44 farklı salonda sunumların gerçekleştirilmesi için gerekli alt yapı hazırlanmış olup, konferans ziyaretçilerinin, kalacakları otellerden yapılacak transfer hizmeti, konferans süresince kullanacakları çanta, bloknot, kalem, vb. ihtiyaçları, her gün sabah ve öğleden sonra verilecek cafe break hizmeti, açılış kokteyli, kapanış yemeği ile öğle yemekleri üniversitemiz tarafından karşılanacaktır.
Katılımcı ve ziyaretçilerin yeni teknolojileri yerinde görmeleri, sorgulamaları, bilişim sektöründe yaşanan değişimler hakkında bilgi sahibi olmaları, kurumlarında, çalıştıkları alanlarda ihtiyaç duydukları yazılım veya donanımları deneyerek öğrenmeleri kapsamında, konferansın yapılacağı “Aksaray Üniversitesi Merkezi Derslik” binasının koridorlarında fuar hizmeti verilebilmesi amacı ile farklı boyutlarda standlar kurulacaktır. Kurulacak standlarda yer alacak firmalardan konferans organizasyonunun bahsedilen giderlerini karşılamak için, seçebilecekleri 3 sponsorluk başlığı altında farklı alanlar için farklı ücretlerde olmak üzere katılım bedeli talep edilmektedir.
Firmanızın, akademisyenlerin, bilişim sektörü çalışanlarının ve ilgililerin, kısaca bilişim uzmanlarının bir araya geleceği bu etkinlikte sponsor olarak yer almasını arzulamaktayız. Bu amaçla ab2017.aksaray.edu.tr adresinde yer alan sponsorluk başlığı altındaki koşulları ve kat planlarını inceleyerek, ilgi duymanız durumunda aynı menüdeki “Sponsorluk Rezervasyon Formunu” doldurarak katılımınızı bekliyoruz

#

AKADEMİK BİLİŞİM 2017:

  • AKSARAY ÜNİVERSİTESİ MERKEZ KAMPÜS
    MERKEZİ DERSLİKLER BİNASI